Оренда автобуса з водієм

Маючи у своєму розпорядженні власний автопарк хороших автобусів і досвідчених водіїв, ми пропонуємо зручні та комфортні транспортні рішення для найрізноманітніших випадків.

 

Автобуси, мікроавтобуси від 9 до 80 місць по Києву, Україні та Європі

 

Спеціальна пропозиція: перший тиждень у подарунок під час укладання тривалого контракту

Зв’язатися з нами

ZeroTrans – провідна транспортна компанія, що надає послугу оренда автобуса з водієм по всій Україні. Маючи більш ніж 15-річний досвід роботи, ми прагнемо забезпечити професіоналізм і задоволеність клієнтів.


Ми охоплюємо всю галузь, що дає нам змогу виконувати замовлення в Києві, Київській області, по всій території України і навіть у Європі. Будь то мікроавтобус для корпоративної поїздки, автобус для спеціального заходу або двоповерховий автобус для великих груп, ми пропонуємо індивідуальні рішення, що відповідають вашим потребам.


Оренда автобуса в Києві

Замовлення автобуса – це простий процес. Ознайомтеся з нашим парком. Виберіть ідеальний транспорт для вашого випадку. Оформіть заявку без зайвих зусиль на сайті.

Наш різноманітний автопарк з прокату автобусів у Києві гарантує, що ви знайдете найкращий автобус, який відповідатиме вашим потребам.

Досліджуючи столицю України взявши в оренду автобус, пересування жвавим містом стає легким. Ви зможете відчути його багатство без клопоту громадського транспорту, пов’язаного з невеликими транспортними засобами.

Обіцяємо незабутню і безтурботну поїздку в самому серці Києва.


Автобуси на замовлення в Київській області

Коли мова заходить про групові поїздки в Київській області, оренда автобуса з водієм стає оптимальним рішенням.

Розширте свої горизонти за межами Києва і пориньте в мальовничу красу Київської області, скориставшись нашою надійною послугою, оренда автобусів з водієм.

Так само, ця послуга дає змогу організаціям ефективно управляти та організовувати перевезення своїх співробітників, особливо якщо йдеться про велику кількість працівників за межами Києва.


Замовлення автобуса по Україні

Послуга оренда автобуса дасть вам змогу вирушити в захопливу подорож – від жвавих вулиць Києва до безтурботних Карпатських гір. Оцініть контрастну красу всіх міст України, насолоджуючись при цьому комфортом і дружбою, які дають групові поїздки.

Вирушаючи в подорож Україною на замовленому автобусі, ви отримуєте не просто транспортний засіб, а ворота до комфорту, досліджень і незабутніх вражень.


Часто орендовані автобуси

Пасажиромісткістю від 40 до 56 місць. Здебільшого беруть в оренду з професійним водієм. Найкраще підходить для довгострокової оренди або великих заходів.


Найбільш затребувані автобуси у ZeroTrans:


Замовити автобус на добу або довготривалий термін

  • Короткострокова оренда ідеально підходить для разових заходів одноденних поїздок або особливих випадків без довгострокових зобов’язань. Більш економічна ніж довгострокова. Швидкий процес бронювання робить його придатним для спонтанних або випадкових потреб. Добові тарифи можуть бути вищими порівняно з довгостроковою орендою на основі подобової оплати. Майте на увазі, що в популярні дати і пікові сезони кількість вільних місць може бути обмежена, тому рекомендується бронювати заздалегідь, щоб забезпечити бажані дати.
  • Для тих, хто шукає довгострокові транспортні рішення, під час укладення договору оренди часто надаються знижки, які забезпечують значну економію порівняно зі щоденною орендою.

Орендуйте автобус із професійним водієм

Орендуючи автобус у нашій компанії, будьте впевнені, що вам буде надано навченого і досвідченого водія. Кваліфікований водій за кермом покращує загальне враження від поїздки і значно знижує ризик нещасних випадків.

Наші професійні водії приділяють першочергову увагу безпеці пасажирів, ретельно опрацьовуючи кожну деталь, щоб забезпечити спокійну і плавну поїздку для всіх на борту.

Завдяки нашій команді професійних водіїв ви можете бути впевнені, що ваша поїздка пройде без стресу, що дасть вам змогу зосередитися на насолоді подорожжю без будь-яких турбот.


Як ми працюємо

  • Залишив заявку/зателефонував
  • Зв’язався менеджер
  • Передплата, решта при посадці
  • Щасливої ​​дороги

Для яких поїздок підходить оренда транспорту

Трансфери в аеропорт чи вокзал

Ви можете легко замовити автобус з водієм в Аеропорт Бориспіль або Жуляни, а також залізничний вокзал, який вчасно доставить вас та ваших гостей до місця призначення.

Окрім цього, послуга оренди автобуса з водієм дозволяє без затримок дістатися готелю. Сервіс трансферів по Києву та Україні на автобусах і мікроавтобусах з будь-яким маршрутом.

Обслуговування різноманітних заходів

Оренда комфортного автобуса або мікроавтобуса з водієм ідеально підійде для будь-яких урочистостей: весіль, хрестин та інших церемоній.

Компанія «ZeroTrans» надає клієнтам величезний вибір справних та надійних транспортних засобів різної місткості. Наші мікроавтобуси можуть вмістити від 8 до 22 осіб, а наші автобуси можуть вмістити від 30 і до 75 осіб.

Так ви зможете не тільки забезпечити гостям своєчасне транспортування в потрібне місце, а й порадуватимете їхньою поїздкою на комфортабельному та сучасному транспорті.

Організації екскурсій

Компанія «ZeroTrans» допоможе швидко та якісно організувати поїздки такого роду до будь-якої точки України.

Для цього існує послуга оренди автобуса Україною, при цьому недорого з водієм. Всі транспортні засоби регулярно проходять технічний огляд та можуть забезпечити надійне транспортування навіть найменших пасажирів.

Автобуси відповідають європейським стандартам якості та безпеки.

Перевезення по Києву та Київській області

«ZeroTrans» також надає послугу оренда автобуса недорого погодинно по місту з виїздом за місто та Україною.

Комфортний транспорт компанії місткістю від 6 до 75 осіб доставить Вас до будь-якої точки столиці, а також зможе забезпечити пересування в межах області або в будь-яку точку України.

Переваги

Своєчасне подання
транспортного засобу

Оренда автобуса по Києву, Київській області, Україні, Європі передбачає попереднє складання маршруту пересування, з урахуванням різноманітних затримок у дорозі.

Таким чином, водій приїжджає до місця призначення без запізнень.

Якісний сервіс

Кожен, хто звертається до компанії, розраховує швидке та комфортне перевезення на справних та надійних автобусах.

Оренда автобуса по Україні від «ZeroTrans» здійснюється відповідно до чинного законодавства та правил дорожнього руху, а транспорт використовується лише після проходження перевірок.

Тому в надійності та якості ви можете не сумніватися.

Доступні та вигідні тарифи

Багатьох цікавить ціна за кілометр при оренді автобуса, адже цей показник є одним із вирішальних при замовленні послуги.

У компанії «ZeroTrans» здійснюється оренда автобуса у Києві дешево. Це означає, що цю послугу можна замовити на одних із найвигідніших умов у Києві.

Ліцензії та договори

Весь транспорт має ліцензії на пасажирські перевезення.

Кожна поїздка супроводжується комплектом документів для законного пересування автобусів при нерегулярних перевезеннях. Укладання договору оренди по Києву чи по Україні з клієнтом.

Є страхування на кожне пасажирське місце у автобусі.

15
Років успішної роботи
32 779+
Задоволених пасажирів
75
Одиниць транспорту
15+
Стаж водіїв

Партнери

У сфері послуг пасажирських перевезень із 2009 року

    ОТРИМАЙТЕ ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ У ПОДАРУНОК